四方色播大全 四方色播在线观看 高清完整视频,污到你那里滴水的句子视频大全 污到你那里滴水的句子

发布日期:2021年12月01日
 • Zeocem  Plagat 1400x650b

  ZeocemVýroba a predaj zeolitu

  Viac info

 • 四方色播大全 四方色播在线观看 高清完整视频,污到你那里滴水的句子视频大全 污到你那里滴水的句子
 • Lom Nižný Hrabovec
  Zeolit Budúcnosť z prírody

  Viac info

 • Nová DTL

  ZeocemVýroba a predaj zeolitu

  Viac info

Zeolit – výnimočný dar prírody

Zeolit je prírodná vulkanická hornina s jedinečnými fyzikálnymi vlastnosťami. Jedinečnosť zeolitu spočíva v jeho neobyčajnej kryštálovej štruktúre, ktorá umožňuje zachytávať látky tuhého, kvapalného a plynného skupenstva. Prírodný zeolit si získal veľkú popularitu v mnohých odvetviach priemyslu. Svoje uplatnenie našiel v poľnohospodárstve, chovateľstve, pri ochrane životného prostredia, čistení vôd, stavebníctve ale aj v domácnosti. Negatívny náboj zeolitu zabezpečuje schopnosť absorbovať z prostredia a z atmosféry rôzne látky ako sú ťažké kovy, toxíny i rádioaktivitu.

Využitie zeolitu

Zeolit so svojimi špecifickými vlastnosťami je použiteľný pre široké spektrum aplikácii. Naša certifikovaná spoločnosť Zeocem, a.s. ponúka vysoko kvalitný prírodný zeolit a produkty na báze prírodného zeolitu, ktoré sa na základe svojho využitia zaraďujú do piatich produktových línií – Agro, Enviro, Building, Industry, Hobby.

Táto webstránka používa súbory cookie nevyhnutné pre jej technické fungovanie a tiež pre analytické účely. Používaním tejto webstránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zmenou nastavenia vami používaného internetového prehliadača.